Stavači pred a po festivale ---> stále voľné miesta

Pomáhajú pri budovaní festivalového areálu a následne po festivale s jeho demontážou. Jedná sa o manuálnu prácu, s pestrou škálou úloh (napríklad: pomoc so stavbou pódií, stanou, zariadovanie backstagov inventárom, stavba oplotení, zábran, priprava parkoviska, stanových mestečiek, …). Stavači sú rozdelení do pracovných skupín zvyčajne po 10tich. Po nástupe v daný deň do práce čakajú na pridelenie pracovnej úlohy šefom brigádnikov alebo pracovníkom produkcie. Pracovná doba je od 8:00 do 20:00 s prestávkou na obed a desiatu / studenú večeru, ktorú zabezpečí organizátor. Pitný režim zabezpečuje tiež festival. Orientačné termíny su od 24.6 do 7.7 a od 10.7 do 16.7. Presné termíny si záujemca dohodne po kontaktovaní  vedúcim brigádnikov. K práci je potrebná pevná obuv. Rukavice a iné pracovné pomôcky dodá zamestnávateľ. 

  • odmena: 50 eur/deň (alebo za každé dva odpracované dni, vstup na festival)
  • viac informácií v ostatných podsekciách

Festivalová úderka ---> stále voľné miesta 

Úderka pracuje na zmeny po 8 hodín denne. Počas služby členovia úderky čakajú v brigádnickom stane až dokým nie sú zavolaní na pomoc s konkrétnou úlohou: prestavby kapiel, sťahovanie mobiliáru medzi stageami, riešenie nečakane vzniknutých situácií. Práca začína v štvrtok 7.7 okolo obeda. Pracuje sa do nedele 10.7 poobedia. Pracovníci majú zabezpečenú stravu vo forme minimálne jedného teplého jedla za zmenu. Tiež majú postarané oo pitný režim: voda, kofola, hroznovka... Ubytovanie je zabezpečené formou miesta v brigádnickom stanovom mestečku. Takže každý  brigádnik si musí doniesť vlastný stan, spacák, karimatku.

  • odmena: 40€/den = Minimálne 4 zmeny = 160€ festival.
  • viac informácií v ostatných podsekciách

Pracovníci v baroch

Zaregistrovaných máme momentálne dostatok ľudí, tak ak Vás zaujala iná voľná pozícia, prihláste sa prosím na ňu. Status budeme priebežne updatovať. 

Obsluhujú zákazníkov. Obsluha spočíva v čapovaní nápojov, výdaju tovaru, práce s registračnou pokladňou a vratnými pohármi.  V jednotlivých baroch pracujú v skupinách a na zmeny. Preto je výhodou, ak sa na pozíciu hlásia aj viacerí kamaráti, ktorí môžu pracovať spolu. Pracovník odpracuje v priemere 12 hodín za deň, aj keď doba jednotlivých zmien sa môže líšiť podľa dohody. Za smenu má nárok na 1x teplé jedlo a bagetu. Pracovnik potrebuje mať zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.

  • odmena: 60€/den + tringelty,

  • viac informácií po registracií.

Upratovači

Zaregistrovaných máme momentálne dostatok ľudí, tak ak Vás zaujala iná voľná pozícia, prihláste sa prosím na ňu. Status budeme priebežne updatovať. 

Upratujú areál počas a po festivale. Upratovači sú rozdelení do skupín podľa toho, ktorú časť festivalového areálu upratujú. Upratovanie počas travnia festivalu (režim 7.7 - 10.7) : upratovači pracujú na zmeny, ktoré sú rozdelené tak, aby v priemere odpracovali 8 hodín za deň. Upratovanie prebieha v časoch medzi 8:00 ráno do 2:00 v noci. Upratovanie po festivale (režim 11.7 - 15.7): upratovanie prebieha len počas dňa. Prvé dni sa upratujú jednotlivé sektori. Následne, keď zmizne väčšina festivalových stavieb, prebieha upratovanie v rojnici. Termíny do kedy sa môžu zúčastniť upratovania, sa dohodnú dopredu s vedúcim pracovníkom. Rukavice a iné pracovné pomôcky dodá zamestnávateľ. Organizátor zabezpečuje stravu v podobe jedného teplého jedla denne + studenej večere (bageta alebo niečo obdobné).

Odmena 5 eur/hodina.

Páskovači

Zaregistrovaných máme momentálne dostatok ľudí, tak ak Vás zaujala iná voľná pozícia, prihláste sa prosím na ňu. Status budeme priebežne updatovať. 

Označujú návštevníkov, ktorým bol skontrolovaný lístok, festivalovým náramkom. Vo vopred dohodnutých smenách sa striedajú na jednej z dvoch festivalových brán. 

 

Fotogaléria