Stavači pred a po festivale ---> Zaregistrovaných máme dostatok ľudí.

Pomáhajú pri budovaní festivalového areálu a následne po festivale s jeho demontážou. Jedná sa o manuálnu prácu, s pestrou škálou úloh (napríklad: pomoc so stavbou pódií, stanou, zariadovanie backstagov inventárom, stavba oplotení, zábran, priprava parkoviska, stanových mestečiek, …). Stavači sú rozdelení do pracovných skupín zvyčajne po 10tich. Po nástupe v daný deň do práce čakajú na pridelenie pracovnej úlohy šefom brigádnikov alebo pracovníkom produkcie. Pracovná doba je od 8:00 do 20:00 s prestávkou na obed a desiatu / studenú večeru, ktorú zabezpečí organizátor. Pitný režim zabezpečuje tiež festival. Orientačné termíny su od 24.6 do 7.7 a od 10.7 do 16.7. Presné termíny si záujemca dohodne po kontaktovaní  vedúcim brigádnikov. K práci je potrebná pevná obuv. Rukavice a iné pracovné pomôcky dodá zamestnávateľ. 

  • odmena: 50 eur/deň (alebo za každé dva odpracované dni, vstup na festival)
  • viac informácií v ostatných podsekciách

Festivalová úderka ---> Zaregistrovaných máme dostatok ľudí.

Úderka pracuje na zmeny po 8 hodín denne. Počas služby členovia úderky čakajú v brigádnickom stane až dokým nie sú zavolaní na pomoc s konkrétnou úlohou: prestavby kapiel, sťahovanie mobiliáru medzi stageami, riešenie nečakane vzniknutých situácií. Práca začína v štvrtok 7.7 okolo obeda. Pracuje sa do nedele 10.7 poobedia. Pracovníci majú zabezpečenú stravu vo forme minimálne jedného teplého jedla za zmenu. Tiež majú postarané oo pitný režim: voda, kofola, hroznovka... Ubytovanie je zabezpečené formou miesta v brigádnickom stanovom mestečku. Takže každý  brigádnik si musí doniesť vlastný stan, spacák, karimatku.

  • odmena: 40€/den = Minimálne 4 zmeny = 160€ festival.
  • viac informácií v ostatných podsekciách

Pracovníci v baroch

Zaregistrovaných máme momentálne dostatok ľudí. Status budeme priebežne updatovať. 

Obsluhujú zákazníkov. Obsluha spočíva v čapovaní nápojov, výdaju tovaru, práce s registračnou pokladňou a vratnými pohármi.  V jednotlivých baroch pracujú v skupinách a na zmeny. Preto je výhodou, ak sa na pozíciu hlásia aj viacerí kamaráti, ktorí môžu pracovať spolu. Pracovník odpracuje v priemere 12 hodín za deň, aj keď doba jednotlivých zmien sa môže líšiť podľa dohody. Za smenu má nárok na 1x teplé jedlo a bagetu. Pracovnik potrebuje mať zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.

  • odmena: 60€/den + tringelty,

  • viac informácií po registracií.

Upratovači

Zaregistrovaných máme momentálne dostatok ľudí. Status budeme priebežne updatovať. 

Upratujú areál počas a po festivale. Upratovači sú rozdelení do skupín podľa toho, ktorú časť festivalového areálu upratujú. Upratovanie počas travnia festivalu (režim 7.7 - 10.7) : upratovači pracujú na zmeny, ktoré sú rozdelené tak, aby v priemere odpracovali 8 hodín za deň. Upratovanie prebieha v časoch medzi 8:00 ráno do 2:00 v noci. Upratovanie po festivale (režim 11.7 - 15.7): upratovanie prebieha len počas dňa. Prvé dni sa upratujú jednotlivé sektori. Následne, keď zmizne väčšina festivalových stavieb, prebieha upratovanie v rojnici. Termíny do kedy sa môžu zúčastniť upratovania, sa dohodnú dopredu s vedúcim pracovníkom. Rukavice a iné pracovné pomôcky dodá zamestnávateľ. Organizátor zabezpečuje stravu v podobe jedného teplého jedla denne + studenej večere (bageta alebo niečo obdobné).

Odmena 5 eur/hodina.

Páskovači

Zaregistrovaných máme momentálne dostatok ľudí. Status budeme priebežne updatovať. 

Označujú návštevníkov, ktorým bol skontrolovaný lístok, festivalovým náramkom. Vo vopred dohodnutých smenách sa striedajú na jednej z dvoch festivalových brán. 

 

Fotogaléria